O spoločnosti

Obchodná spoločnosť J.K.SCHRAUBEN pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002.

Počas existencie sa nám podarilo vybudovať obchod so širokým sortimentom spojovacieho materiálu, kotviacej a nitovacej techniky.

Šírka sortimentu nespočíva len vo veľkom množstve typov jednotlivých prvkov, ale aj vo veľkej variabilite materiálov a prevedených povrchových úpravách týchto prvkov.

Postupne sme ponuku ešte doplnili a rozšírili o ďalšie produkty – prvky pre vŕtaciu a kotviacu techniku a o širokú paletu brúsnych materiálov. Samostanú skupinu v ponuke tvorí stavebná chémia a konštrukčné polyuretánové lepidlá a tmely,náradie a vložky firmy Kerb Konus kde sme sa stali výhradným ditribútorom pre Slovenskú republiku.

V nastúpenom vývojovom kurze by sme radi vytrvali aj tento rok a náš sortiment naďalej rozširovali a skvalitňovali. Medzi naše prvoradé ciele patrí uspokojovanie potrieb našich zákazníkov dodávaním kvalitného materiálu od renomovaných európskych firiem, pravidelné dopĺňanie skladových zásob, rýchle dodávanie objednaného tovaru, zákaznícky servis a v neposlednej miere technické poradenstvo, ktoré poskytujú vyškolení pracovníci našej spoločnosti.

Bude nás tešiť, ak navštívite našu firmu s predajňu vo Svätom Jure na Na pažiti 6, alebo naše predajne v Bratislave na Galvániho ulici 12/A a na Popradskej 34/A, a samozrejme novú predajňu Nitra-Sever, ulica Dolné Hony 3.
Sme vám k dispozícii každý deň od pondelka do piatku od 7:30 do 16:00 hod.