Stavebná chémia SIKA

Od roku 2006 sa stala firma J.K.SCHRAUBEN najväčším predajcom produktov SIKA na Slovensku.

Celý sortiment stavebnej chémie máte k dispozícii pod jednou strechou. Nakupovať lepidlá, tmely, hydroizolácie, reprofilačné materiály, podlahové systémy či rôzne prísady do betónov môžete online, alebo v jednej zo štyroch kamenných predajní.

V súčasnosti si už v modernom stavebníctve nedokážeme predstaviť realizovanie výstavby objektov bez stavebnej chémie. Napríklad už len tmely a lepidlá sa používajú v rôznych častiach budov pričom samotný pružný polyuretánový tmel môže slúžiť zároveň aj ako lepidlo. Sú to zväčša elastické a vode odolné materiály, ktoré svojimi vlastnosťami prispievajú ku kvalite a životnosti stavby.

V ponuke J.K.SCHRAUBEN nájdete aj množstvo špecializovaných polyuretánových lepidiel a tmelov – napríklad na lepenie dlaždíc, dreva, betónu a na množstvo ďalších aplikácii. Okrem tmelov a lepidiel nájdete v našom sortimente aj chemické kotviace hmoty bez obsahu styrénov na báze polyesteru a epoxidu. Svet lepidiel je naozaj bohatý, stačí si pozrieť ponuku  aby ste sa v lepidlách lepšie zorientovali prípadne zavolať na jednu z predajní, kde Vám pri výbere pomôžu vyškolení predajcovia.

Samostatné kategórie tvoria lepidlá na parkety, hydroizolácie, reprofilačné a opravné hmoty, podlahové náterové systémy, strešné opravné hmoty, prísady do betónu a špeciálne betóny a malty.

Rada produktov SIKA stavebnej chémie dosahuje vysoké kvalitatívne štandardy čo v kombinácii s vyškolenými predajcami na kamenných predajniach robí z našej spoločnosti spoľahlivého obchodného partnera.

 

Na stiahnutie

Vyhlásenia o parametroch - výroba betónu

Vyhlásenia o parametroch - zalievanie

Vyhlásenia o parametroch - oprava a ochrana betónu

Vyhlásenia o parametroch - zosilovanie nosných konštrukcií

Vyhlásenia o parametroch - tesnenie škár a elastické lepenie

Vyhlásenia o parametroch - ochrana ocele

Vyhlásenia o parametroch - ochrana proti vode

Vyhlásenia o parametroch - podlahy

Vyhlásenia o parametroch - strechy

Karty bezpečnostných údajov - výroba betónu