Spojovací materiál J.K. Schrauben

Spojovací materiál je základom sortimentu spoločnosti J.K.SCHRAUBEN. Predajom spojovacieho materiálu sa firma zaoberala od svojho vzniku a po celú dobu svojej existencie ho neustále rozširuje a skvalitňuje. Dnes si môžete vybrať zo širokej ponuky až v štyroch kamenných predajniach.

Spojovací materiál je nevyhnutný pre použitie všade tam, kde vzniká potreba spájania dvoch dielov do jedného funkčného prvku. Je dôležitý pri samotnej výrobe strojov, náradia a ďalších konštrukcií. Najznámejším elementom zo sveta spojovacieho materiálu je skrutka tento svet je však oveľa bohatší.

V sortimente našej spoločnosti nájdete metrické skrutky, matice, podložky, samorezné skrutky, kolíky, trhacie nity, nitovacie matice, závitové vložky a množstvo ďalších prvkov. Spojovací materiál ponúkame s rôznou povrchovou úpravou, v rôznych pevnostiach a v rôznych materiálových prevedeniach. Variabilita našej ponuky je na veľmi vysokej úrovni a v ponuke zaručene nájdete to, čo potrebujete.

O šírke a kvalite sortimentu spoločnosti J.K.SCHRAUBEN sa môžete presvedčiť na vlastné oči v sídle firmy vo Svätom Jure. Ďalšie dve predajne sa nachádzajú v Bratislave na Galvaniho a Popradskej ulici a samozrejme v Nitre na ulici Dolné Hony 3. Pripravili sme pre vás však aj ďaleko pohodlnejší a rýchlejší spôsob nakupovania – objednávky poslané e-mailom do 12:00 sú expedované ešte v ten deň a prídu k Vám hneď nasledujúci pracovný deň.